,

Millisest ehitusinfost või -teenusest tunned enim puudust?

Alanud on uus aasta ja täitmist vajavad uued eesmärgid.

Majaehitaja.ee soov on aidata oma maja ehitustööde tellijat sellel aastal senises veelgi enam ja selles töös on plaanis kaasta oma valdkonna parimaid asjatundjaid.

Millised on Sinu selle aasta eesmärgid? Kas ehitusega seoses on teemasid, mille osas vajaksid infot või mida tahaksid teenusena kasutada? Millest tunned oma ehitustööde korraldamisel ja läbiviimisel enim puudust?

Palun pane oma soovid ja ettepanekud kirja siia postituse komentaaridesse või saada e-kiri aadressile: eno@majaehitaja.ee

Tänades,
Eno

1 reply
  1. Kristi
    Kristi says:

    Tere, kavas on lähiajal soetada kinnisvara, kus on 10 aastat tagasi ehitatud (fibo plokk, puit karkass) pooleteise kordne maja kivi katusega , kuhu juurde tahaks ehitada ühte maja otsa juurdeehitusena toa ning teise otsa terassi asemel esiku. Hetkel on majja sisenemine terassi kaudu kohe elutuppa. Teine maja on talu hoone, millest osa vajab tõsisemat remonti- katuse vahetus, akende vahetus, põranda ja pööningu soojustus, voodrilaua vahetus ja täielik siseviimistlus, korstna uuesti ladumine ja ahju ladumine.

    Vasta

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.