Postitused

synnipaevMajaehitaja veebileht on saanud taas aasta vanemaks ja jõudnud koolipoisi ikka. Nii nagu Tallinna linn ei saa kunagi valmis, ei saa seda ka ükski veebileht.

Kuhu suunda majaehitaja plaanib minna?

Majaehitaja.ee veebilehe peaeesmärk – jagada praktilisi nõuandeid ja infot – on prioriteet ka edaspidi. Selle eesmärgi täitmisele on plaanis järjest enam kaasa haarata ka edumeelsemaid ehitusfirmasid ja ehitusmaterjalide tootjaid. Juba täna on majaehitaja teemakataloogis mõne firma väga head praktilised juhised ja plaan on seda suunda oluliselt jätkata.

Majaehitaja on seisukohal, et ettevõtted, kes jagavad praktilist ja head selgitavat infot, teevad lihtsamaks nii enda töö, kui ka kõigi teiste osapoolte töö nii ehitaja kui järelevalve rollis. Majaehitaja näeb oma rolli sellist infot süsteemsemalt koguda ja jagada kõigi ehitushuvilistega.

Lähemal ajal on plaanis eksperimentaalselt käivitada lahendus, mis aitaks majaehitajatel leida oma maja tarvis sobilikke ehitusteenuseid veel mugavamalt ja kiiremini ning seda väiksema vaevaga.

Ja mitmeid põnevaid plaane on veel aga aeg näitab, kuidas nendega läheb.

Suured tänud kõigile majaehitaja lehe külastajatele ja tulge taas lehele! Ilma teieta poleks seda lehte!

Alanud on uus aasta ja täitmist vajavad uued eesmärgid.

Majaehitaja.ee soov on aidata oma maja ehitustööde tellijat sellel aastal senises veelgi enam ja selles töös on plaanis kaasta oma valdkonna parimaid asjatundjaid.

Millised on Sinu selle aasta eesmärgid? Kas ehitusega seoses on teemasid, mille osas vajaksid infot või mida tahaksid teenusena kasutada? Millest tunned oma ehitustööde korraldamisel ja läbiviimisel enim puudust?

Palun pane oma soovid ja ettepanekud kirja siia postituse komentaaridesse või saada e-kiri aadressile: eno@majaehitaja.ee

Tänades,
Eno