Majaehitaja.ee abiga on alustanud üle 400 pere oma kodu rajamist. Alusta ka Sina!

Majaehitaja e-kursused

Oma maja ehitamine on vaieldamatult suur ülesanne ja väljakutse igaühele. Ehituse kavandamine ja ehitustööde läbiviimine võtab palju aega. Oma kodumaja on enamikel inimestel oma elu kallim investeering ning loomulikult on soov teha see võimalikult kvaliteetne ja korralik.

Selle töö käigus on aga lihtne teha vigu ning ehitustööde puhul on vead väga kallid. Et oma maja saaks just selline nagu soovitud ja,  et ei tekiks, ei planeerimisest ega ehitustööde teostamisega kaasnevaid vigu, on kasulik osaleda majaehitaja e-kursustel.

Konsultatsioon ja nõustamine

enoKui Sul on oma maja plaanimise või ehitamisega seotud küsimus siis olen kindlasti valmis aitama.

Küsi minult nõu krundi valiku, ehitustööde hinnaküsimiste, töövõtulepingu sõlmimise, ehitustööde ülevaatuse ja kontrollimise ning paljudel muudel oma maja ehitamisega seotud teemadel.
Nõustamine võimalik nii telefoni teel kui ka kokku saades.  Telefon 56925317 ja e-post: info@majaehitaja.ee.
Konsultatsiooni tasu: 110 eurot /tund + käibemaks.

Konsultatsioon objekti külastusega: Tallinna piires objekti külastus 35 eurot + konsultatsioonitasu 110 eurot / tund ehk kokku 145 eurot +käibemaks / tund. Mujal Eestis objekti külastuse kulud  kokkuleppel. Senine praktika on näidanud, et enamasti saab hakkama 1-2 tunnise konsultatsiooniga.

Kinnisvara ostueelne ülevaatus

Elukondliku kinnisvara (korterid ja eramud) ostueelse ülevaatuse teenuse hind Tallinna piires: 400 eurot. Hinnale lisandub käibemaks.

Kui tekib küsimusi, palun võta ühendust ja annan täpsema info.

Austusega,
Eno Pappel

tel. 56925317
e-post: info@majaehitaja.ee