Millised on populaarsed majad?

Eesti turul on palju erinevaid valmismajade / moodulmajade müüjaid. Milliste vastu tuntakse enim huvi? Selle teadasaamiseks palusin majade müüjatelt täpsemat infot. Kahjuks jäi vastamine minu küsimusele napiks. Alljärgnevalt on väike ülevaade neist firmadest, kes oma infot jagasid.

Populaarsemad majad on järgmised:

OÜ Loodesystem
www.loodesystem.ee

Loodesystemi populaarsemad majad on olnud ühekordsetest Maksi (koos varjualusega 147,3 m2) ja kahekordsetest Päike 140 (153,9 m2-koos abiruumi ja varjualusega).

Loodesystem elementmajad toodetakse Eestis ja karkassi materjalina kasutatakse termoprofiili. Firma tegutseb aastast 2000.

AS Matek
www.matek.ee

Mateki Eestis kõige müüdum maja on Natali. Natali üldpind on 126,2 m2 ja maja põhipaketi hinnaks on 535 680 kr (hind sisaldab käibemaksu).

Matek on  1988 aastal asutatud puitkonstruktsioonide tootja, olles sellega Eestis vanim kaasaegseid puitkonstruktsioonidest lahendusi pakkuv ettevõte.

Finnlamelli Eesti OÜ
www.finnlamelli.ee

Finnlamelli toodangust on populaarsemad:

  • Luna 173,8 m2 (üldpind 191 m2, mis sisaldab ka terasside ja rõdude pindasid)
  • Inari 140,1 m2 (üldpind 170,2 m2, mis sisaldab ka terasside ja rõdude pindasid)

 [nggallery id=3]

Finnlamelli palkmajad toodetakse Soomes ja on tuntud oma hea kvaliteedi poolest.

OÜ Soome Maja Ehitaja
www.omatalo.ee

Eestis on läbi aegade olnud populaarseim maja Omatalo valikust OMA 122B-5. Seda maja on ehitatud  45-le perele. Käesolevast aastast on antud maja nimetus Classic 122 (vt. http://www.omatalo.com/pdf/mallisto/Classic_122.pdf)

Omatalo moodulmajade paketid valmivad Soome tehases.  Soome Maja Ehitaja OÜ on Eestis eramuid ehitanud ja püstitanud juba üle 12 aasta.

K-Majad OÜ
www.kastelli.com

Kastelli tootevalikust on populaarsemad Kartano 90 (üldpinnaga 148 m2) ja Valokaari 119 (üldpinnaga 137 m2). Mõlema maja kohta on ehitusmessi Eesti Ehitab 2010 raames ka eripakkumine.

Kastelli majapaketid valmivad Soomes. Kastelli pakub laia valikut eramuid ja suvilaid.

NB! Kasutatud pildimaterjal on pärit majatootjate kodulehtedelt.

Milline maja  meeldib Sulle kõige enam?