Sisustamine

Kuidas kõige kiiremini endale sobiv mööblitootja leida?

Sageli on eritellimusmööbli tellimine ja kättesaamine aeganõudev ning peavalu valmistav protsess. Tellija tahab vahel vähese info põhjal teada objekti maksumust, aga tootja hoopis tunduvalt rohkem infot, et hinnapakkumist esitada. Erinevate arusaamade ja tegurite tõttu võib koostöö märkamatult pingeliseks minna, mis kogu projektile halva maigu juurde jätab.

Eesti turul on palju eritellimusmööbli vahendajaid, kelle teenustasu on sageli üpriski suur ja puudub garantii, et kõik lõpuni ladusalt läheb. Vahendamine toimub enamasti läbi kohtumiste salongides ja objektidel, kus peale poolt tundi on tellija suurest infoüleküllusest nii väsinud, et see paar sammu salongist väljapääsuni võrdub mägironimisega. Harva on Eesti mööblivahendajatel omad tootmised selja taga, pigem tellitakse kogu tootmisteenus sisse ning sellepärast ongi tarneajad pika võitu.

Furnum OÜ on leidnud sellele vigasele protsessile uue lahenduse. Lahendust pakub eritellimusmööbli jaoks väljatöötatud internetiplatvorm: furnum.ee. Seal saavad kokku klient ja tootja. Tootja saab läbi info lähtuda tellija sisestatud informatsioonist ning sobivusel mööblitellijale hinnapakkumine koostada.

Päringu sisestamine furnum.ee keskkonda võtab vaid mõne minuti. Kokku vaid 4 sammu, kust igale järgnevale saab edasi minna „jätkake“ nupule vajutades.
Esimene samm on lihtsalt teha klikk uuele päringule ning edasi tuleb valida kolme erineva võimaluse vahel: köök, garderoob või eritellimusmööbel.

  • Olles valiku teinud tuleb sisestada esmased andmed tarneaja, asukoha ja projekti iseloomu kohta.
  • Edasi määrab tellija kirjelduste järgi materjalide ja tegumoe hinnaklassid.
  • Järgmine samm on juba päringu kirjelduse ning objekti failide lisamine.
  • Viimaseks ongi isiklike andmete sisestamine ning tellimuse kinnitamine. Kliendile tuleb päringu kinnituse kiri e-mailile ning informatsioon on automaatselt jõudnud ka furnum.ee kliendihalduriteni.

Kliendihaldurid vaatavad päringu üle ning vajadusel kontakteeruvad mööblitellijaga vähemalt 24 h jooksul lisaküsimuste esitamiseks. Kui tarvis, tehakse ka 3D joonis ning korrigeeritakse informatsioon, et see oleks võimalikult arusaadav tootjale. Päring avatakse ning sellegi kohta laekub kliendile postkasti kiri ning tootjatele muutub kogu info nähtavaks.

  • Siis vaatavad sajad erinevad tootjad üle Eesti pärinu info ja tingimused üle ning sobivusel teevad hinnapakkumise. Sealt edaspidi suhtlevad juba klient ja tootja omavahel edasi. Nii lihtne see protsess ongi, aga tihtipeale kliendi jaoks kohati uus ja hirmutav. Arvatakse, et kui pole näidist ja käega katsuda ei saa, siis on võimatu mööblit osta. Kuna furnum.ee ise mööblit ei tooda siis mööblinäidiseid ja materjale saavad inimesed väljavalitud tootjaga kokku leppides näha ja katsuda.

Furnum.ee portaal annab kõigile võimaluse oma mööblisoov tootjateni viia ning tootjate pakkumiste vahel valides kenasti oma soovitu kätte saada