Kiilto

Kiilto OY on 1919 aastal Soomes asutatud perefirma, mis on tänaseks kasvanud rahvusvaheliseks keemiatööstuskontserniks. OÜ Kiilto Eesti asutati 1999 aastal, ettevõtte tegeleb ehitustoodete ja tööstusliimide maaletoomise ja hulgimüügiga Eestis.

www.kiilto.ee
Kiilto tootekataloog

Soome kvaliteet

Kiilto kvaliteedisüsteem vastab ISO-9001 standardile hõlmates tootearenduse, tootmise, turustamise, materjalihanke, ladustamise, tarnimise ja klienditeeninduse valdkondi. Kvaliteedisüsteem sisaldab ka  ISO 14001 standardile vastavat keskkonnasüsteemi. Keskkonna-, tervise- ja tööohutusriskide minimeerimiseks rakendab Kiilto aktiivselt Responsible-Care Hoolime ja Vastutame – keskkonnaalaseid programmi nõudeid. Kiilto eesmärk on turvaliste ja klassifitseeritud toodete osakaalu suurendamine, keskkonnasõbralikest ja turvalistest toodetest räägivad muuhulgas ka sellised kvaliteedimärgid nagu Astma- ja Allergialiidu märk, Põhjamaade Luigemärk, M1 Emissiooniklass, CE märk jne. Loe täpsemalt SIIT.

Plaatimine ja vuukimine

Plaadisegu valik sõltub paigaldatavatest plaatidest. Suuremad ja raskemad plaadid vajavad liimisemat ja elastsemat plaadisegu ning klaasmosaiigi paigaldamisel tuleks plaadid paigaldada valget tooni plaatimisseguga. Mitteimavad aluspinnad (nt vana plaat ja plastikkate) vajavad samuti elastsemat ja suurema liimisisaldusega plaadisegu, kriitilistele aluspindadele (nt metall) tuleks kasutada kahekomponentset plaadiliimi.

Looduskivi paigaldamisel on oluline, et heleda kivi (marmori) plaatimiseks kasutatakse heledat ja tumeda kivi plaatimiseks tumedat plaatimissegu ning nurkade tihendamiseks KiiltoFix Masa liimimassi.

Plaatmistooted

Klaasmosaiigi kinnitamine

Vuugitäidiste värvikaart

Vannitubade hüdroisoleerimine 1/4

Vannitubade hüdroisoleerimine 2/4

Vannitubade hüdroisoleerimine 3/4
Vannitubade hüdroisoleerimine 4/4

Vannitoa renoveerimine Rakveres koos Kodusaatega
Kuidas plaatida ja hüdroisoleerida terrasse ja rõdusid

Soovitav lugeda

Täiendavad artiklid, nõuanded ja viited