Kiilto

Kiilto OY on 1919 aastal Soomes asutatud perefirma, mis on tänaseks kasvanud rahvusvaheliseks keemiatööstuskontserniks. OÜ Kiilto Eesti asutati 1999 aastal, ettevõtte tegeleb ehitustoodete ja tööstusliimide maaletoomise ja hulgimüügiga Eestis.

www.kiilto.ee
Kiilto tootekataloog

Soome kvaliteet

Kiilto kvaliteedisüsteem vastab ISO-9001 standardile hõlmates tootearenduse, tootmise, turustamise, materjalihanke, ladustamise, tarnimise ja klienditeeninduse valdkondi. Kvaliteedisüsteem sisaldab ka  ISO 14001 standardile vastavat keskkonnasüsteemi. Keskkonna-, tervise- ja tööohutusriskide minimeerimiseks rakendab Kiilto aktiivselt Responsible-Care Hoolime ja Vastutame – keskkonnaalaseid programmi nõudeid. Kiilto eesmärk on turvaliste ja klassifitseeritud toodete osakaalu suurendamine, keskkonnasõbralikest ja turvalistest toodetest räägivad muuhulgas ka sellised kvaliteedimärgid nagu Astma- ja Allergialiidu märk, Põhjamaade Luigemärk, M1 Emissiooniklass, CE märk jne. Loe täpsemalt SIIT.

Hüdroisoleerimine sisetingimustes

Fibergum hüdroisolatsioonisüsteem

Niiskete ruumide põranda- ja seinapindade hüdroisolatsioonimeetod, kui pinnakatteks tuleb keraamiline plaat. Fibergum veetõke takistab vee ja niiskuse sattumist ehituskonstruktsioonidesse ning väldib veekahjustuste ja hallituste teket.

Vannitubade hüdroisoleerimine 1/4

Vannitubade hüdroisoleerimine 2/4
Vannitoa renoveerimine Rakveres koos Kodusaatega
Vannitubade hüdroisoleerimine 3/4
Vannitubade hüdroisoleerimine 4/4

Kerasafe uudse kangaga hüdroisolatsioonisüsteem

Kiire ja lihtne kangaga hüdroisolatsioonisüsteem.

 Tööjuhis

Hüdroisoleerimine välistingimustes

Keramix veetõke sobib kasutamiseks aastaringselt kütmata hoonete vannitubades ja niisketes ruumides nt. suvilad, samuti välistingimustes terrassidel, rõdudel, treppidel, kui pinnakatteks on ette nähtud keraamiline plaat. Keramix säilitab elastsuse ja veepidavuse ka miinustemperatuuril. Keramix veetõke takistab vee ja niiskuse sattumist ehituskonstruktsioonidesse ning väldib veekahjustuste ja hallituste teket.
Kuidas plaatida ja hüdroisoleerida terrasse ja rõdusid

Hüdroisolatsioonitööde kohtparandused

Võõbatavate hüdroisolatsioonide kohtparandamine betoon- või tasandatud aluspinnal.

 Tööjuhis
Hüdroisolatsioonimaterjalid
Lisaained ja kruntimisvahendid

Radooni takistamine

Soovitav lugeda

Täiendavad artiklid, nõuanded ja viited