Majaehitaja e-kursus: “Ehitustööde tellimine”

Kursus on mõeldud eraisikutele, kes plaanivad tellida ehitustöid. Sellest kursusest leiad samm-sammulised juhendid, kuidas tellida ehitustöid nii, et saad soovitud kvaliteedi ja tähtajaga korraliku ehitustöö ning hoiad kokku oma aega ja raha.

Kõik kursusel toodud nõuanded ja juhised olen ise reaalselt ära proovinud ja veendunud, et need annavad kasu. Soovin seda kasu ka Sinuga jagada.

Kursuse sisu:

1. Kuidas koostada hinnaküsimist?
Kursuselt leiad vastused järgmistele küsimustele. Mida peaks sisaldama hinnaküsimiskiri, kuidas kontrollida firmade taustainfot, kuidas korraldada hange ja võrrelda hinnapakkumisi. Kuidas hinda alla kaubelda ja palju muud? Sisaldab näidisdokumente.

2. Kuidas sõlmida ehitustööde töövõtulepingut?
Kursuse kokkupanemisel olen läbi töötanud suure hulga erinevaid töövõtulepinguid ja välja toonud kõige olulisema suuremate ehitustööde tellimisel. Korralik töövõtuleping maandab ehitustööde tellija jaoks paljusid riske. Sisaldab näidisdokumente.

3. Kuidas ehitustöid kontrollida?
See osa räägib täpsemalt erinevate ehitustööde kontrollimisest, millele peaks tähelepanu pöörama näiteks vundamendi ehitamisel või müüri ladumisel. Iga töölõik on oma spetsiifikaga ning kui tead, mida pead töö ülevaatusel või vastuvõtmisel kontrollima, aitab see tagada tööde kvaliteeti.

Ehitusfoorum kursusest osavõtajatele
Kursuse juurde kuulub ka kinnine ehitusfoorum, kus kursusel osalejad saavad omavahel mõtteid vahetada ja küsimusi küsida. Ka mina käin selles foorumis regulaarselt ja vastan küsimustele.

 Pikajaline ligipääs kursuse materjalidele
Kursuse infoga saad tutvuda just nii nagu Sinule sobib, kursus on Internetipõhine ning saad õppida just omale sobiliku tempoga. Juurdepääs kursuse materjalidele on tagatud 2 aastat.

Kahekordne garantii – see investeering on Sulle täiesti riskivaba


Sellele kursusele kehtib kahekordne garantii.
Ma olen nii kindel selle kursuse sisus, et annan selle Sulle täiesti riskivabalt.

1. Ma isiklikult konsulteerin sind
Kui Sul ei õnnestu kursuse materjalide abil korraldada korrektselt hinnaküsimist alates kursuse ostust 6 kuu jooksul, siis ma ise konsulteerin sind hinnaküsimise korraldamisel.

2. Tagastan kogu raha
Kui oled isiklikus konsultatsioonis edastatud muudatused ellu viinud ning kui ka siis ei õnnestu sul 2 kuu jooksul korraldada korrektset hinnaküsimist, siis maksan Sulle kursuse raha tagasi.

Millele garantii ei kehti
See garantii ei kehti juhtudel kui Sa isegi ei tee katset hinnaküsimist korraldada ja ei rakenda kursusel saadud nõuandeid. See kursus on mõeldud inimestele, kel on tõsised kavatsused oma ehitustööde osas hinnaküsimist korraldada.

Mina annan oma garantii, et kursuses sisalduv tõesti töötab ja toob kasu – aga kõik see töötab vaid siis, kui Sa selle ellu rakendad.

 

Kursuse täiendamisest:
Kursuse sisu täiendatakse veel 8 nädala jooksul vastavalt kasutajate poolt saadud tagasisidele.


Võtame asja kokku, kursuselt saad:

  • praktilisi nõuandeid ja juhiseid, mis aitavad sind ehitustööde tellimisel
  • näidisdokumendid, mida saad kohe kasutusele võtta
  • ligipääsu eksklusiivsele foorumile, kus saad arutada ehitustööde tellimisega seotud teemasid
  • internetipõhine ligipääs õppematerjalidele
  • saad teada, kuidas tagada ehitustööde kvaliteeti ja püsida ajagraafikus
  • saad juhised, mis aitavad ennetada probleeme ja sellega raha kokku hoida
  • saad kahekordse garantii, mis teeb sulle investeeringu täiesti riskivabaks

 

 

Kursusele registreerumine lõppenud!

Comments (3)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.