Pelletikamin.ee – Envo OÜ

Koduleht: www.pelletikamin.ee

Envo OÜ on pelletikaminate müügile spetsialiseerunud ettevõte, kes müüb hooldab ning remondib itaalia tootja Extraflame kaminaid. Envo OÜ on Extraflame ametlik maaletooja.

Oleme ainuke ettevõte Eestis, kes omab pädevust saamaks hakkama iga probleemiga, mis puudutab pelletikaminaid. Meie meeskond koosneb spetsialistidest, kes on antud valdkonnas tegutsenud juba aastast 2007 ning seeläbi puutunud kokku kõikvõimalike küsimustega.

Meist lähemalt

Me ei müü kaminaid ja kütteseadmeid kui vaid kaupa, me pakume ennekõike usaldusväärset ja toimivat terviklikku küttelahendust.

Me nõustame oma kliente hea meelega enne ostu ja ei jäta klienti hätta ka peale ostu. Meie tugevus on meie kompetents – see on põhjus, miks kliendid on meiega rahul ja julgeme ennast nimetada pelletikaminate valdkonnas ainukeseks spetsialistiks Eestis.

Pelletkamin – uudne täisautomaatne küttesüsteem

Pelletikamin on uudne küttelahendus, mis töötab pelletiga (saepuru graanul). Tegemist on täisautomaatse küttesüsteemiga, mis pakub võimalust hoida ruumis ühtlast temperatuuri. Kamin töötab määratud programmil ning süütamiseks ei vaja inimese abi- seda teeb ta elektriga.

Kaminad jagunevad kaheks klassi: KESKKÜTTEKAMINAD ning ÕHKKÜTTEKAMINAD. Kaminaid on saadaval väga erineva võimsuse ja disainiga. Väikeste õhkkütte kaminatega on võimalus kütta väiksemaid pindasid samas suuremate õhkütte- ning keskküttekaminatega on võimalik kütta kuni 250 m² ruume.

Pelletikamin pakub võimalust nautida elava tule ürgset ilu samas säilitades lihtsuse ja mugavuse.

Keskütte pelletikaminad

Keskütte pelletikaminad on suurema küttevõimsusega ja mõeldud suuremate pindade (kuni 250 m²) kütmiseks.

Õhkkütte pelletikaminad

Õhkkütte pelletikaminad on sobilikud korterite ja väiksemate majade kütmiseks.

Vaata ka meie teisi tooteid:

Pelletkatlad

Keskkütte pelletkatlad on sobilikud majade kütmiseks.

Puuküte

Moodulkorstnad ja suitsutorud

Suure valik moodulkorstnaid ja suitsutorusid Euroopa suurimalt tootjalt.

Soovitav lugeda

Täiendavad artiklid, nõuanded ja viited