MONIER

MONIER pole üksnes katusekattematerjalide tootja, vaid terviklike katuselahenduste ning innovaatiliste süsteemide looja. Monieri tootevalikust leiab suure valiku erinevaid katusekive – nii savist kui betoonist. Samuti pakume kõiki vajaminevaid katuse lisatarvikuid: ventilatsiooni-, turva- ja lisavarustust ning loomulikult kõik katuse aluskatteid ning tihendeid. Monier grupi üks oluline osa juba üle 60 aasta on maailma juhtiv korstnasüsteemide tootja SCHIEDEL. Schiedel on esimene korstnasüsteemide tootja Euroopas, kes on saanud ISO 9001 kvaliteedisertifikaadi. Schiedeli tootevalikust leiab erinevaid keraamilisi, laavakivist ja metallist korstnasüsteeme, samuti tooteid vanade korstende renoveerimiseks. Tänu pikaajalisele kogemusele oleme pidevalt täiustanud meie korstnasüsteemide tehnilisi lahendusi, ning panustame palju, et meie tooted oleksid turvalised, keskkonnasõbralikud ja et neid oleks lihtne paigaldada.

Arendustöö ja testid, mida tehakse enne uue toote turule toomist

MONIER – lihtsaim tee uue katuseni

Uue katuse paigaldamine võib esmapilgul näida väga mahuka ettevõtmisena, kuid see ei pea olema keeruline. Me aitame teil leida kõik vajaliku, alates katusekividest ja aluskatetest kuni tihendus- ja ohutustarvikuteni.

Monier teeb asja lihtsaks: tarnime katusematerjalid tehasest otse objektile ning kui soovite, tõstame ka kõik kivipakid katusele. Nii on katuseehitus ohutum ja lihtsam ning säästab teie aega ja raha!
 Hinnapäring
 Garantii
 Paigaldusjuhised
 Katusepaigaldajad

Betoonist katusekivid

Betoon on naturaalne ja looduslik materjal mida on lihtne kasutada ja turvaline usaldada. Betoonist katusekivid on alati mõõdult väga täpsed ning nende paigaldamine katusele on väga lihtne.

Betoonkive on paljudes erinevates värvides ning mitme erineva pinnakatte ning omadusega. Olenevalt katusekivi pinnaviimistlusest on betoonist katusekivide eluaeg 70-130 aastat.

Betoonist katusekivid

TEGALIT

Tasapinnaline betoonkatusekivi Tegalit rõhutab modernset arhitektuuri igal hoonel.

 Tegalit

EST-STEIN PROTECTOR

Protector kivi katab spetsiaalne kaitsekiht, mis tagab parema püsivuse UV-kiirgusele ning vastupanu sambla tekkele.

 Est-Stein Protector

EST-STEIN ELEGANT PLUS

Katusekivi on läbinud Rootsi, Saksamaa ja Inglismaa karmide tehnikalaborite katsetused ning saanud palju kiitust nii katusekivi tugevuse, paigalduse lihtsuse kui ka eluea kohta. Kivi, mis on Euroopa tippkvaliteet!

 Est-Stein Elegant Plus 

Savist katusekivid

Savi on puhas ning naturaalne materjal mis katusel ajaga muutub vaid kaunimaks. Savist katusekive on laias laastus kahte erinevat tüüpi: interlocking ehk valtsidega (Rubin, Turmalin, Nortegl jne) ning ilma valtsideta katusekivid (Vittinge). Ilma valtsideta katusekivid on just sellised nagu neid valmistati tuhandeid aastaid tagasi. Nad kannavad endas traditsiooni ning väärtusi. Valtsidega katusekive on lihtsam paigaldada ning nad on ka ilmastikukindlamad kui traditsioonilised savikivid.

TURMALIN

Turmalin on topeltvaltsiga tasapinnaline savist katusekivi, mille paigaldamine on lihtne.

 Turmalin

NORTEGL

Klassikalise põhjamaise disainiga interlocking ehk topeltvalts savikivi.

 Nortegl

RUBIN 13V

Eelistatuim Monier savikivi Baltikumis.

 Rubin 13V

GRANAT 13V

Laialdaselt levinud savist katusekivi Granat on ajalooline topeltvaltsiga katusekivi.

 Granat 13V

NOVA

Tegemist on ühelainelise, valtsühendusega katusekiviga. Kõrgtehnoloogililne, väga lihtsalt paigaldatav katusekivi,

 Nova

VITTINGE E13

Põhjamaisele ehitustraditsioonile kohane klassikaline savikivi.

 Vittinge E13

VITTINGE T11

Kivi unikaalne värvus ja struktuur on äratuntavad katustel kõikjal Läänemereäärsetes maades.

Vittinge T11

Katuse aluskatted

Niiskus on Sinu maja suurim vaenlane – ka majasisene niiskus kahjustab ehitist. Seepärast peab maja saama hingata. Hästi ehitatud katus ventileerib niiskust välja, kaitstes samas kindlalt vihma ja tuule eest.

Katuse lisatarvikud

Katuse korraliku funktsioneerimise tagamiseks vajalikud mitmed tooteid ning samuti ka tooteid, mis muudavad katuse paigaldamise töö lihtsamaks või teevad katuse vastupidavamaks.

Korstnad – Schiedel