Kiilto

Kiilto OY on 1919 aastal Soomes asutatud perefirma, mis on tänaseks kasvanud rahvusvaheliseks keemiatööstuskontserniks. OÜ Kiilto Eesti asutati 1999 aastal, ettevõtte tegeleb ehitustoodete ja tööstusliimide maaletoomise ja hulgimüügiga Eestis.

www.kiilto.ee
Kiilto tootekataloog

Soome kvaliteet

Kiilto kvaliteedisüsteem vastab ISO-9001 standardile hõlmates tootearenduse, tootmise, turustamise, materjalihanke, ladustamise, tarnimise ja klienditeeninduse valdkondi. Kvaliteedisüsteem sisaldab ka  ISO 14001 standardile vastavat keskkonnasüsteemi. Keskkonna-, tervise- ja tööohutusriskide minimeerimiseks rakendab Kiilto aktiivselt Responsible-Care Hoolime ja Vastutame – keskkonnaalaseid programmi nõudeid. Kiilto eesmärk on turvaliste ja klassifitseeritud toodete osakaalu suurendamine, keskkonnasõbralikest ja turvalistest toodetest räägivad muuhulgas ka sellised kvaliteedimärgid nagu Astma- ja Allergialiidu märk, Põhjamaade Luigemärk, M1 Emissiooniklass, CE märk jne. Loe täpsemalt SIIT.

PVC- ja linoleumkatete kinnitamine

PVC ja linoleumi aluspõrand eeldab väga siledat pinda, seetõttu tuleks põranda tasandamisel kasutada peentasandussegusid. Tasandamisel tuleb vana aluspind alati puhastada, eemaldada nakkumist takistav mustus, liimijäägid, värvilaigud jm lahtised osakesed.

Enne tasandamist tuleks põrand alati kruntida, et tagada põrandavalu nake. Põrandakatte liim tuleks valida vastavalt põrandakattetüübile.

Aluspinna tasandamine pumbaga

Soovitav lugeda

Täiendavad artiklid, nõuanded ja viited