TERE TULEMAST

Alates ettevõtte tegutsemise algusest on meie eesmärgiks olnud kliendi rahulolu. Tänu sellele oleme täna üks Põhjamaade juhtivaid katuse-ja tänavakivide tootjaid. Oleme Teie jaoks olemas kõikides Eesti suuremates linnades võite ühendust võtta meie esindajaga või tutvuda stendidel kivivalikuga, meie logistikakeskus asub Pärnumaal, tänu sellele saame pakkuda professionaalset teenindust ja kiiret tarnet.

Loe lähemalt

KAMPAANIA: KIVIKATUSE KEVADPAKKUMINE

Parim kivikatuse hind Benders Palema 7-le värvitoonile. Palema näol on tegemist enimmüüdud katusekiviga Eestis. Pakkumine kehtib Eesti Ehitab messi raames kuni aprilli lõpuni. 30 aastane tehasegarantii annab Sulle muretu katuse täislahenduse pikkadeks aastateks.

Loe lähemalt

BENDERS – looduslik valik

VORMI JA FUNKSIONAALSUSE
KOOSKÕLASTUS
Sobivus, tugevus ja külmakindlus on meie jaoks selged tooteomadused. Soovime anda oma toodetele ka esteetilist lisaväärtust, et teie kliendina võiksite uhkusega vaadata meie tooteid, kas siis katusekive, tänavakive või müüre.

MIKS VALIDA BENDERS?
Tootmiskogemus alates 1960. on loonud tugeva vundamendi kvaliteetsete toodete valmistamiseks. Soovime olla oma klientidele heaks partneriks, seda näitame tarnekindluse ja sõbraliku klienditeenindusega, meie peale võite kindlad olla.

VÄRVID, VÄLIMUS JA PINNATÖÖTLUS
Katusekivid ei ole üksnes hea kaitse vihma ja tuule vastu, vaid need muudavad sinu maja väljanägemise kaunimaks ja väärikamaks. Võid valida nelja erineva pinnatöötluse vahel. Palema, Mecklenburger, Exklusiv või Carisma on maitse küsimus.

MATERJALID LOODUSEST
Kasutatavate materjalide tundmine on meile oluline nii toodete valmistamise, transpordi kui ka keskkonna aspektist. Katusekivide valmistamiseks kasutatavad materjalid saame loodusest. Tsementi tarnib maailma puhtaim tootja Cementa. Liiva hangime tehaste läheduses olevatest kohalikest karjääridest.

LOODUSE EEST
Sertifikaat ISO 14001 tähendab seda, et arvestame erinevates protsessides keskkonnamõjudega ja tegutseme loodussäästlikult.

GARANTII
Benders annab kõigile betoonkatusekividele 30-aastase garantii.

Betoonkatusekivid

Bendersi betoonist katusekivid on looduslikud tooted, mis on tehtud tsemendist, liivast ja raudoksiidist. Neid on kerge paigaldada ning nad on kuluefektiivsed. Roovisammud varieeruvad.

 Katusekivid

Benders Palema

Benders Palema on kahelaineline katusekivi igale katusele sobiva klassikalise välimusega. See on olnud Rootsi kõige müüdavam katusekivi 1960. aastatest saadik. Benders Palema on kivi, mida on kõige hõlpsam paigaldada!

Palema

Benders Exklusiv

Benders Exklusiv on traditsiooniline laineline katusekivi. Võrreldes kahelainelisega on profiil kõrgem ja S-kuju avaldub rohkem. See lisab katusele rohkem elu. Klassikaline traditsiooniline laineline kujundus sobib nii vanale kui ka uuele kinnisvarale. Tänu kahekordsetele kinnitusääristele tagaküljel istub Exklusiv kindlalt roovidel ja on hõlpsasti paigaldatav. Meie spetsiaalseid klambreid kasutades on kivide kinnitamine lihtne.

 Exklusiv 

Benders Carisma

See on meie katusekivi moodsa arhitektuuri tarbeks. Carisma annab arhitektidele uusi võimalusi. Carisma võimaldab tahvelkiltkivilaadse katuse loomist. See kivi on tehtud nüüdisaegset tehnoloogiat kasutades ja selle suurus tähendab, et vaatamata lamedusele on tal sisemist tugevust. Benders Carisma kivid tuleb paigaldada vertikaalses nihkes liitekohtadega.

 Carisma

Benders Mecklenburger

Kahelaineline traditsioonilise vormiga lõppviimistluskihiga kivi.

 Mecklenburger

Savikivid

Savi on looduslik materjal, mis on kasutusel olnud tuhandeid aastaid. Demonstreerides traditsiooniliste katusekivide tõelist võlu, näitab Benders savikivi sari, kui hõlbus on paigaldada meie katusekive. Erinevad savikivid (Tvilling, sirge esiservaga Tvilling, Hansa, sirge esiservaga Hansa ja Piano) on kõik veekindlad, lihtsalt paigaldatavad ja hea kvaliteedi-hinna suhtega. Seepärast on need hea valik neile, kes soovivad oma maja veidi kaunistada.

Benders Tvilling

Benders Tvilling, ümardatud esiservaga topelt lukusoonega savikivi, on hiljuti välja arendatud toode, mis teeb savikivide paigaldamise veelgi hõlpsamaks. Suurevormiline klassikaline katusekivi hõlbustab kivide lõikamist katuse neelu juures.

Tvilling

Sirge esiservaga Benders Tvilling

Sirge esiservaga Benders Tvilling topelt lukusoonega savikivi asendab vana traditsioonilist kahelainelist pressitud savikivi. Tänu oma sirgele esiservale säilitab Benders Tvilling klassikalise vanamoelise välimuse.

 Tvilling

Benders Hansa

Benders Hansa, ümardatud esiservaga topelt lukusoonega savikivi, on moodne edasiarendus klassikalisest traditsioonilisest lainelisest pressitud kivist.

 Hansa

Sirge esiservaga Benders Hansa

Sirge esiservaga Benders Hansa topelt lukusoonega savikivi asendab turul vanu traditsioonilisi pressitud savikive. Tänu sirgele esiservale säilitab see klassikalise vanamoelise välimuse.

 Hansa

Benders Piano

Benders Piano on siledapinnaline topelt lukusoonega savikatusekivi tahvelkiltkivilaadse välimusega, mis sobitub hästi tänapäevase moodsa arhitektuuriga. Piano kive tuleb paigaldada vertikaalses nihkes liitekohtadega (st. nihkega üksteise suhtes). See lisab katusele põneva lõppilme.

 Piano

Ventilatsioon ja läbiviigud

Bendersi läbiviikude tootmisel on arvestatud eri riikide spetsiifilisi reegleid ning need on spetsiaalselt valmistatud kokku sobima meie kividega tagamaks katusekatte veetiheduse.

 Ventilatsioon ja läbiviigud

Turvalisus katustel

Bendersi katuse turvatoodete valmistamisel on arvestatud eri riikide spetsiifilisi reegleid ning Euroopa Liidu norme. Värvivalikusse kuuluvad tellisepunane, must ja hall. Turvatoodete kasutamisel on tagatud katusekatte veetihedus..

 Turvalisus katustel

Aluskatus

Bendersi lisatarvikud on spetsiaalselt disainitud meie katusekivide jaoks ning vastavad eri riikide nõuetele ja spetsifikatsioonidele. Tooted on valmistatud metallist ja plastikust ning nende tootmisel on silmas peetud pikaajalist kasutuskõlblikkust.

 Aluskatus

Kinnitustarvikud ja muud lisatarvikud

Moodulkorstnad

Scancore

Scankamincore moodulkorsten on turvaline, lihtsasti paigaldatav ja vastupidav korsten, mis sobib kõikidele puiduküttega kütteseadmetele: pliidid, ahjud, kaminad ja saunakerised.

Scancore korstnaplokid on toodetud vulkaanilisest laavakivist, mis tagab korstna töökindluse ka kõrgetel temperatuuridel.

Scancore tooted omavad CE märgistust ja vastavad Euroopa tootestandardile EN 1858:2008.

Ettevõttele on omistatud ka vastav sertifikaat.

Scancore korstnaplokkidele kehtib 10 aasta pikkune garantii!

 Scancore

Tona

TONAtec iso on uue põlvkonna moodulkorsten, mille tänapäevane HighTech-keraamiline siselõõr on vastupidav kõikidele kütuseliikidele. Keraamilise siselõõri ühendus-kohtades asetsevad muhvliitmikud, mis tagavad kvaliteetse ühenduse.

Kolmekihiline korstnasüsteem koosneb:

  • keraamilisest siselõõrist, mis on õhukese 8 mm paksuse seinaga,
  • kivivilla kihist, mis tagab korstnale ühtlase tõmbe, – kergbetoon mantelplokist.

Kvaliteetne HighTech-keraamika suurendab töö-kindlust ja korstnasüsteemi on lihtne paigaldada. Eeliseks kõrge töötemperatuur – kuni 600° C. Eksklusiivsed materjalid, optimaalne ülesehitus ja sobivad paigaldustingimused annavad TONAtec iso suitsutoru süsteemile garantii kuni 30 aastat.

TONA HighTech keraamilise toru eelised:

  • On 500 mm kõrge, kiire paigaldus, ainult 1 ühendus meetri kohta, väikseim korstnasegu kulu. Kaalult kerge, lihtne käsitleda. On turvalise muhvliitmikuga ühendus, kvaliteetne ühendus, kiire paigaldus.
  • On palju vastupidavam, talub suuremaid temperatuure, lekkimiskindlam, märgades ja kuivades tingimustes kasutatav.

Tona