Algas registreerumine uuele e-kursusele

Uus e-kursus Ehitustööde tellimine
Uus e-kursus Ehitustööde tellimine

Neljapäeval 11. veebruaril avan uue e-kursuse, mis kannab nime “Ehitustööde tellimine” ja katab ära järgmised teemad:

1. Kuidas koostada hinnaküsimist?
Kursuselt leiad vastused järgmistele küsimustele. Mida peaks sisaldama hinnaküsimiskiri, kuidas kontrollida firmade taustainfot, kuidas korraldada hange ja võrrelda hinnapakkumisi. Kuidas hinda alla kaubelda ja palju muud? Sisaldab näidisdokumente.

2. Kuidas sõlmida ehitustööde töövõtulepingut?
Kursuse kokkupanemisel olen läbi töötanud suure hulga erinevaid töövõtulepinguid ja välja toonud kõige olulisema suuremate ehitustööde tellimisel. Korralik töövõtuleping maandab ehitustööde tellija jaoks paljusid riske. Sisaldab näidisdokumente.

3. Kuidas ehitustöid kontrollida?
See osa räägib täpsemalt erinevate ehitustööde kontrollimisest, millele peaks tähelepanu pöörama näiteks vundamendi ehitamisel või müüri ladumisel. Iga töölõik on oma spetsiifikaga ning kui tead, mida pead töö ülevaatusel või vastuvõtmisel kontrollima, aitab see tagada tööde kvaliteeti.

Ehitusfoorum kursusest osavõtajatele
Kursuse juurde kuulub ka kinnine ehitusfoorum, kus kursusel osalejad saavad omavahel mõtteid vahetada ja küsimusi küsida. Ka mina käin selles foorumis regulaarselt ja vastan küsimustele.

 

Eelregisteerimine

Uue kursuse avamise puhul teen ainult 30-le esimesele selle kättesaadavaks vaid 390 krooni (sisaldab käibemaksu) eest.

Selleks, et selle hinnaga kursusel osaleda, tuleb teha järgmist:
– Panna ennast kirja kursuse eelregistreerimise vormil ja
– võtta kohustus 15 päeva jooksul anda tagasiside kursuse sisu kohta ning panna kirja oma ettepanekud ja soovid, mida sooviksid veel sellelt kursuselt leida.

Eelregistreerimine on lõppenud!

 

Kursuse käivitumine 4 nädala jooksul
Kursus käivitub  11. veebruarist 4 nädala jooksul, kusjuures iga nädal täieneb kursuse maht ja ka kursusele pääsemise hind. Esimesel nädalal pääseb kursusele ainult 490 krooniga ja edasi kasvab hind iga nädal 500 krooni võrra, kuni jõuab 1990 kroonini. Kõik liitujad, sealhulgas esimestes etappides liitujad, saavad loomulikult juurdepääsu kõigile täiendustele. Mida varem liituda seda oluliselt soodsam on kursuse hind.

Kursuse täiendamisest:
Peamiselt täiendatakse 4 nädala jooksul 3-ndat osa ehk kuidas ehitustöid kontrollida. Nende nädalate jooksul lisatakse järjest erinevate ehitustööde kohta täpseid juhised, selliselt, et need kataksid enamiku maja ehitamisega seotud valdkondi. Kursuse 1. ja 2. osa täiendatakse vastavalt kursusel osalejate ettepanekute ja tagasiside põhjal.

Tule osale uuel e-kursusel!