Elementmajad                                                                                              www.majaehitaja.ee

 

Järel veel ainult 9 kohta!

OSALE VEEBISEMINARIL
"ELEMENTMAJAD"

Millal toimub?
Reedel 30. märtsil, kell 19:00 toimub veebiseminar „Elementmajad“

Elementmajad on populaarne valik ennekõike seetõttu, et maja tellijal on kohe ettekujutus, milline tema maja kokkuvõttes välja nägema hakkab. Kui siia juurde lisada kiirus ehitusplatsil maja püstipanemisel ja tehase tingimustes loodud kvaliteet, on selge, miks element-ja moodulmaju järjest enam valitakse oma koduks. Kuid probleem on selles, et elementmajade tootjaid on palju ning on mitmeid nüansse, mida peab teadma, et valik saaks õige.

See veebiseminar keskendub just nendele teemadele, mis abistavad elementmaja valiku tegemist ning toob välja olulisemad riskid, millega peab elementmaja valikul arvestama.


Mis asi on veebiseminar?
Veebiseminar on koolitus, mis toimub interneti vahendusel. Seminarist osavõtja näeb oma arvutiekraanil slaide või muid koolitusmaterjale ning kuuleb sinna juurde selgitusi. Samuti saab osavõtja esitada oma küsimusi, kuid kõike seda üle interneti.

Veebiseminar toimub reaalajas, kuid koolitus salvestatakse ning koolitusest osavõtjal on võimalik salvestist vaadata just siis kui tema seda soovib. Seega pole tingimata vajalik koolitusest reaalajas osavõtt ja toimuvat koolitust saab ka hiljem videona vaadata.


Veebiseminari sisu?
Antud veebiseminar keskendub järgmistele teemadele:

  • Elementmaja eripära. Millised on elementmaja tugevad ja nõrgad küljed?
  • Elementmaja paketid. Millist paketti valida? Palju moodustab elementmaja hind valmis maja hinnast?
  • Ülevaade Eesti turul olevatest elementmajade pakkujatest.. Valik elementmajade tehnilisi lahendusi, hinnatasemed? Pakettide- ja hinnavõrdluses: Kastelli, Omatalo, Thermolog, Loodsystem, Matek, Arca Nova, Konteca Home, Foreco Homes and Houses, Indrem ja Seve majad.
  • Elementmaja tellimine. Kuidas korrektselt elementmaja tellida? Millest lähtuda majatootja valikul?
Seminari viib läbi majaehitaja.ee juhataja Eno Pappel.


Seminaril osaleja meelespea:
  • Veebiseminar algab reedel, 30. märstil kell 19 ja kestvus 1,5 tundi.
  • Koolitus annab edasi praktilised ja konkreetsed juhised, kuidas valida elementmaja, millised on peamised tehnilised lahendused ja hinnatasemed.
  • Koolitusel osaleja saab koolitusmaterjalid ja seminari videosalvestise, mis võimaldab mistahes ajal hiljem seminari uuesti vaadata - kuulata.

Veebiseminari maksumus:
Veebiseminari maksumus on ainult 20 eurot. Hind sisaldab käibemaksu.

NB! Veebiseminarile pääseb kokku 25 inimest. Järgi veel viimased 9 kohta. Ära jää hiljaks!

Registreeru veebiseminarile siit:

Registreeru ja tee õiged valikud!

 

© 2012 4Project OÜ. Kõik õigused reserveeritud.  www.majaehitaja.ee